Taisyklės ir nuostatos

Prekių užsakymas.

Pirmas žingsnis.

Pasirinkus reikiamą prekę(es), patalpinkite ją(as) į prekių krepšelį.  Paspaudus nuorodą „Krepšelis“, matomas krepšelio turinys. Jei norite pašalinti prekę(es), spauskite „X“, jei pasirinkote visas norimas prekes, spauskite nuorodą „Pirkti“.

Antras žingsnis.

Pirkimą galite vykdyti su registracija sistemoje ir be registracijos. Registruoti vartotojai turi galimybę paprasčiau naudotis parduotuvės paslaugomis, nes kaskart perkant, nėra būtina pildyti su prekės pristatymu susijusios informacijos. Tokiu būdu, sutaupysite laiko. Jei nepageidaujate registruotis svetainėje, galite naudotis svečio statusu ir užpildyti supaprastintą pristatymo duomenų anketą. Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti privaloma.

Trečias žingsnis.

Galite keisti arba patvirtinti pristatymo bei mokėtojo adresą, pateikti parduotuvei papildomą žinutę ar komentarą, susijusį su prekės pristatymu.

Ketvirtas žingsnis.

Pasirinkite prekės pristatymo būda, jei kyla neaiškumų dėl pristatymo kurios darbuotojai asmeniškai susisieks su Jumis Jūsų nurodytu telefonu ir suderins pristatymo laiką Jūsų nurodytu adresu.

Penktas žingsnis.

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaita arba atsiskaityti grynais pinigais pagal atskira susitarimą.

Duomenų apsauga:

Mes užtikriname visapusišką Jūsų asmeninių duomenų bei apmokėjimo už prekes saugumą bei konfidencialumą.

Įsipareigojame grąžinti pinigus, pervedant į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei užsakymo įvykdyti neįmanoma dėl ne nuo parduotuvės priklausančių priežasčių (force majeure), prieš tai individualiai informavus Jus apie šias aplinkybes.

Visi internetinėje parduotuvėje parduodami produktai atitinka kokybės standartus. Yra laikomi patalpose, atitinkančiose maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus.

Prekių pristatymas:

a) Prekės(ių) pristatymas kliento nurodytu adresu laikomas papildoma paslauga. Klientas, apmokėdamas už šią paslaugą, patvirtina sutikimą dėl šios paslaugos įvykdymo, todėl suma už prekių pristatymą, atsisakius priimti prekes, nėra gražinama pirkėjui.

b) Prekes, esančias sandėlyje, pristatome per 2-3 darbo dienas.

c) Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, gavus patvirtinimą apie apmokėjimą už prekes.

d) Pageidaujant įsigyti individualų medaus, ar jo produktų kiekį, ar kitu klausimu, galite kreiptis el. paštu info@gerasmedus.lt arba telefonu +370 67633346  - suderinsime visas pristatymo bei pakavimo detales.

Nuostatos:

Internetinėje parduotuvėje visos parduodamos prekės priskiriamos maisto prekių kategorijai, todėl nėra grąžintinos, t.y. remiantis Lietuvos respublikos teisės aktais pardavėjas neprivalo priimti maisto prekių iš pirkėjo, pirkėjui pageidaujant jas grąžinti.

Jei pardavėjas dėl tam tikrų priežasčių savanoriškai nusprendžia priimti parduotą maisto prekę iš pirkėjo, šios prekės nebegali pakartotinai parduoti, nors ir maisto prekės pakuotė nėra pažeista, nes nėra galimybės kontroliuoti, ar pirkėjas tinkamai laikė įsigytas prekes. Maisto prekių pardavėjas pagal Lietuvos respublikos teisės aktus atsako už maisto prekių laikymo saugumą bei nustatytų laikymo sąlygų įvykdymą.